برگزاری دوره تربیت مدرس اخلاق خدمت آستان قدس رضوی

 به همت معاونت سرمایه انسانی آستان قدس رضوی، دوره تربیت مدرس اخلاق خدمت، با حضور اساتید مجرب برگزار می‌گردد
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

به گزارش پورتال معاونت سرمایه انسانی آستان قدس رضوی،با استعانت به فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به ارزش‌های بنیادین در سیاست‌های آستان قدس رضوی، اداره آموزش و رشد حرفه‌ای، دوره تربیت مدرس اخلاق خدمت را با حضور اساتید مجرب به مدت 60ساعت برگزار می‌کند.
هدف از این دوره، تربیت خادمان و کارکنان اسوه و الگو در پایبندی به آموزه‌های والای رضوی و عامل به معارف عمیق اسلامی در سیره امام علی‌ابن موسی الرضا(ع)، با توجه به اخلاق و معنویت، مردم‌داری و خدمت‌گذاری جهادی با رعایت کرامت انسانی و پاسخگویی صادقانه و شفاف می‌باشد.
شرکت کنندگان این دوره 55 نفر ازخبرگان و فارغ التحصیلان و دانشجویان دوره دکتری و سطح 4 حوزه درون و برون سازمانی می‌باشند.
در این دوره از اساتید بزرگوار آقایان دکتر احد فرامرز قراملکی، دکتر مصطفی جان‌قلی، دکتر حسین باغگلی، دکتر علی دیزانی، محمدجواد فلاح، روح‌اله گیوه‌چی، حجت‌الاسلام والمسلمین مسلم محمدی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحمید واسطی، حجت‌الاسلام والمسلمین  محمدجواد نظافت، دکتر سکینه سلمان ماهینی، دکتر منصوره مدنی،دکتر سعیده فخار نوغانی، دکتر حوران اکبرزاده، زینب برخورداری و خانم دکتر اسماعیلی دعوت به‌عمل آمده است.
افتتاحیه دوره مذکور مورخ 1400/01/17 در محل بنیاد پژوهش‌های اسلامی با حضور تولیت معزز برگزار گردید.

منبع:
پیوست:
ارسال پیام:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید